S-01
SPEDYTOR lub ASYSTENT SPEDYTORA

Zakres obowiązków:

  • Organizacja, planowanie usług transportowych
  • Ustalanie warunków wykonania usług transportowych
  • Kontrola realizacji zleceń transportowych
  • Zarządzanie taborem własnym oraz kierowcami
  • Obsługa i współpraca z klientami firmy
  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją transportową

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość międzynarodowego rynku usług TSL (spedytor)
  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (spedytor)
  • Znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub francuskiego na poziomie komunikatywnym (asystent spedytora)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość drugiego języka obcego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Inicjatywa oraz samodzielność w działaniu
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Telefon służbowy
  • Pracę stacjonarną w siedzibie Spółki
  • Wynagrodzenie w oparciu o atrakcyjny system prowizyjny
  • Szkolenia zawodowe dla kandydatów spoza branży TSL (asystent spedytora)
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

CV prześlij na adres praca@impeks.com.pl lub Wyślij CV-online

K-01
Kierowca W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

Wymagania:
  1. Prawo jazdy kategorii CE
  2. Uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych ADR podstawowe (bez cystern oraz bez kl. 1 i 7)
  3. Karta kierowcy
  4. Ukończony kurs na przewóż rzeczy
  5. Ważne badania psychomotoryczne
  6. Brak przeciwskazań do wykonywania zawodu kierowcy
  7. Udokumentowany staż pracy w transporcie międzynarodowym min. 2 lata